Loading...
Giriş Yap Hesap Oluştur

Çağrı Merkezi / 05324051251

Ev İle İlgili Dekorasyon Sırları

Anasayfa Yazılar Ev İle İlgili Dekorasyon Sırları
Sevdiklerinizle Paylaşın

Ev İle İlgili Dekorasyon Sırları

          İnsanoğlu barınmak için ortam yarattığı andan beri, yaşadığı ortamı kullanım pratikliğine, zevk ve kültürüne göre biçimlendirmeye önem vermiştir. Bu bağlamda, evlerimiz rahatlamak ve huzur bulmak adına sahip olduğumuz kıymetli yerlerimizdir. Bir de dekore ettiğimiz alanlar tam zevkimize ve ruhumuza hitap ediyorsa, iyice vazgeçilmezimiz olurlar.


Dekorasyon deyince akla ilk gelen büyük başlıklar olurken, aslında minik bir yastığın bile nasıl şekil değiştirttiğini unutmamak gerekir. Peki, evimizi dekore ederken ne gibi hususlara dikkat etmemiz gerekir? İşte ev için detaylar :


1- Yastıklar: 

Zıt renklerle koltuklarınızı ya da yataklarını süsleyebilirsiniz. Sade bir koltuğunuza renkli ya da renkli koltuklarınıza düz tonlarda yastıklar koyarak görünüşteki hareketi azaltabilir ya da arttırabilirsiniz.
2-Yatak Seçimi:

Yatak seçiminizi büyük yaparak, küçük eşya kalabalığından kurtulabilirsiniz. Böylece yatak odanıza her girdiğinizde gözleriniz yorulmaz.3-Koyu Tonlar:

Tahmin edilenin aksine, koyu tonlar odalara derinlik katar. Tüm odanızın koyu tonlarda olmasını istemiyorsanız, tek bir duvarınızı da boyatabilirsiniz.
4-Duvarkağıdı:

Boyatmak zor ve meşakkatli geliyorsa, bir duvarınızı duvar kâğıdı ile de renklendirebilirsiniz. Ayrıca sadece duvarlarınız değil, dolap kapaklarınız da işlem görebilir.5- Beyaz Renk:

Beyazın olmazsa olmaz cazibesi tüm evleri esiri altına alabilir. Ferahlık katan bu renk olmadan, dekorasyon tam olmaz.6- Işıklar:

Tavanlarınızı delmek yerine, ayaklı aydınlatıcı olanları deneyin. Kademeli ayarları sayesinde, istediğiniz anda açıp/kısabilirsiniz.
7- Bitkiler:

Salonunuzun bir köşesinde farklı bir atmosfer yaratmak istiyorsanız, yüksek-alçak dengelerle sevdiğiniz bitkileri sergileyebilirsiniz. Ancak geceleri karbondioksit verdiklerinden, yattığınız odada olmamasına özen gösterin.
8- Mobilya Seçimi:

Salonunuzda illaki bölünmüş kanepeler olmak zorunda değildir. Sedirler, berjerler ya da minderlerden de oturulacak yerler yapabilirsiniz. Köşe takımları da küçük evler için yer kazanmak adına tercih edilen çeşitlerdendir. Ek olarak, evinizi daha da renkli göstermek için, mutfak masanızın sandalyelerini de farklı seçebilirsiniz.9- Perde: 

Tavandan yere kadar uzanan perdeler ile evinizin havasını değiştirebilirsiniz. Çıkarılıp temizlenmesi kolay olan ürünler daha çok tercih edilebilir.  
10- Tavan Boyası:

Tavanınızı renkli boyayarak ve spot ışıklarını da ekleyerek görünümü kusursuzlaştırın! 

            Yaşam alanlarımızı muhteşem yapmak için küçük ya da büyük dokunuşlar gerekebilir. Dekorasyon değişiklikleri yapmak hem kolay değildir hem de bütçe olarak hazır olmanız gerekir. Bu yüzden odanızın renginden, en ufak dekor ürününe kadar her şeyi özenle seçmeniz gerekmektedir. Bu süreç yorucu olduğu kadar, işin sonunda 'Oh be!' dedirtecek kadar da gönül rahatlığı vermelidir. Ayrıca pratiklikte ev dekorasyonu konusundaki en önemli noktalardan biridir.

Hemen ücretsiz ilan verin, kısa sürede alıcı bulun.

Ücretsiz İlan Ver!

Hemen
İlan Başvurunuzu
Yapın.

Danışmanlarımız
Başvurunuzu
İncelesin.

İlanınız
Tüm Ağımızda
Ücretsiz Yayınlansın!

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 05324051251

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.