Loading...
Giriş Yap Hesap Oluştur

Çağrı Merkezi / 05324051251

Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda
Sevdiklerinizle Paylaşın

Hakkımızda

Türkiye'de bugün gayrimenkul sektöründe faaliyet gösterilen işçi ve emekçiler, haklarını; global piyasalarda keyif süren emperyalizmle işbirliği içerisinde köleleştirme düzenini benimsemiş ve çalışanlarını sömüren bazı maftaların tekeline kaptırmıştır.

Uluslarası piyasalarla yarışmak için ülke içerisindeki emekleri sömüren bu düzene karşı bir oluşum içerisinde bulunma keyfini herkese tattırmak için bu satırları yazıyoruz. Bugün göstermelik de olsa dudak uçuklatan rakamlarla cezalar kesilen bu kurumlar yaptıklarından vazgeçecek, emeği sömürmenin, emekçiyi köleleştirmenin yolundan dönmeyeceklerdir. 

İnsanlar Gayrimenkul piyasalarında gittikçe uzmanlaştı, profosyonelleşti artık elinde ajanda ve bir metre a0 kağıdı üzerinde satılık/kiralık yazısı asanların devri kapandı. Şuan gözüne kestirdiğini satan, istediği fiyata kiralayan, müşteriyi ve mülk sahibini ortak noktada buluşturmayı becerebilen çok prezantabl şahsiyetlerin emek verdiği ve bu yolda inanılmaz yatırımlar yaptığı bir hal aldı.

Gayrimenkul danışmanları yaptıkları yatırımlarla, giyimleri, parfümleri, saatleri, çantaları, gözlükleri, arabaları, tercih ettikleri yemekleri ile kendi çizgilerini farklılaştırmak ve seçkinleşme yolunda ellerinden geleni yaparken, bir yandan da bunu sömürmeye çalışan ulusal kurumların güdümüne girmeye gittikçe devam etmekte, emeklerinden, tırnakları ile kazıdıklarından pay vermeye her geçen gün alışmaktadırlar.

Belki birilerine göre alan ve veren memnun olabilir, ancak asıl hikaye böyle değil, alan zaten oyunun kurallarını belirleyen olduğu için çoktan razı ama veren razı olmak zorunda. Sahibinden satılık daire, sahibinden kiralık daire ilanları için söylenebilecek belki çok şey yok mülk sahipleri ilanlarını bu tip yerlerden daha hızlı geri dönüşüm alabileceğini düşündükleri için yayınlamaya devam etmek isteyecekler, ama bir diriliş, bir uyanış, bir farkındalık sağlanacak ve sömürücü, köleleştirici hazır lokma yemeye alışanların düzeni bozulacak ümidi ile herkese işlerinde başarılar dileriz.

Hemen ücretsiz ilan verin, kısa sürede alıcı bulun.

Ücretsiz İlan Ver!

Hemen
İlan Başvurunuzu
Yapın.

Danışmanlarımız
Başvurunuzu
İncelesin.

İlanınız
Tüm Ağımızda
Ücretsiz Yayınlansın!

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 05324051251

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.